REFERENCE

„Jak se cítím? Celý víkend se mnou vibrovalo naše setkání, celá ta práce, něco tak intenzivního jsem dlouho nezažila a tolik myšlenek k tomu jsem měla a stále mám, samozřejmě už jsem zase trochu v předchozích kolejích běžného denního kolotoče, ale spoustu věcí se mi zvědomilo a vnímám je zase jinak, než před naším sezením. V prvé řadě jsem nadšená z tvého skvělého vedení, práce se mnou, ta preciznost a zájem. Marti, děláš to skvěle a je vidět, že sama se zabýváš svým vlastním rozvojem ve všech možných směrech, celou dobu to bylo cítit a úplně mě to vzalo, v dobrým. Jsem z toho nadšená, pro mě to bylo hodně do hloubky, otevřela jsem se v místech jako nikomu jinému, úplně přirozeně a v čistotě, v pokoře… Marti, děkuji, děkuji za to, co děláš a ráda se, až budu zase moct, objednám na další sezení 😃❤️.

Tento týden můžu zrovna sledovat všechny mé pocity, jemné změny postojů a energie, kterou cítím a chci cítit❤️.

Já moc děkuji Marti, za tvoje provázení, za to, že jsem tě mohla potkat a poznat. Poznat, to čemu se s láskou věnuješ a je to nádhera, ta práce byla tak jemňounká, do největší hloubky a zároveň s lehkostí, s pochopením ☺️❤️. Jsem fakt nadšená 😃❤️.“ Míša R.

„Paní Miková pracuje svědomitě a s citem. Díky tomu, že se umí krásně naladit na klienta a má zkušenosti v oblasti osobnostního rozvoje, udělaly jsme s pomocí FEN kineziologie u mě velké pokroky. Tímto vřele doporučuji a moc děkuji.“ Michaela R.

„Martinu mohu velmi doporučit, je to skvělá kinezioložka a moudrá a laskavá žena. Líbí se mi její praktický přístup, vše umí hezky vysvětlit a člověk se s ní cítí v bezpečí, i když se dotýká choulostivých témat. Navíc má široký rozhled a bohaté životní zkušenosti a opravdu krásně umí provést celým procesem a podívat se na situace z různých úhlů pohledu. Je to silná žena, ze které cítím klid, ukotvenost a pokoru. Moji důvěru si získala už od prvního setkání.“ Bea Š.

„Setkání s Martinou mi doslova změnilo život. I když mi vegetariánství bylo vždy blízké a maso jsem jedla jen velmi zřídka, byla to právě ona, kdo mě přivedl k vegetariánství a následně veganství. Martina je pro mě velmi blízky člověk a je tu vždy, když potřebuji podporu či radu, ať už jde o veganství, eko přírodní produkty, zero waste, zdravou výživu, vztahy či jiné osobní záležitosti. Její snaha pomáhat ostatním je nakažlivá a velmi inspirujicí. Je to člověk, co se nebojí podat pomocnou ruku potřebným. Mimo jiné také organizuje Om chanting, šíří osvětu o rostlinné stravě a podporuje lokální eko podniky. Vloni například darovala svoje vlasy neziskové organizaci Nové háro. Je to žena, kterou velice respektuji a obdivuji zejména pro její energii vrhat se do nových projektů a výzev. Pokud hledáte profesionální a zároveň velmi přátelskou duši, tak je to právě Martina.“ Míša M.

„Měla jsem tu příležitost si nechat u Martiny na kineziologii zpracovat některé mentální vzorce, se kterými jsem si sama nevěděla rady a které mě už delší dobu obtěžovaly. Konkrétně, bála jsem se projevit v online světe, napsat nějaký článek nebo i třeba jen něco okomentovat. Měla jsem pocit, že to, co bych tam psala, by nebylo dost dobré a nikoho by to stejně nezajímalo. toto se v trochu jiné formě projevovalo i doma s mými ženami a to tak, že jsem se buď vztekala nebo raději mlčela, než abych jasně vyjádřila svůj postoj. Martina se mě skvěle ujala, dávala mi doplňující dotazy k mému vyprávění a pomáhala mi upřesnit si a lépe pochopit moji situaci. Pak jsme přešly k samotnému svalovému testu a ověření správnosti či doplnění zadání a už se jen odblokovávalo. Cením si Martininy preciznosti a profesionality při práci a těším se na další setkání! Pokud zvažujete tuto techniku a služeb Martiny, za mě – určitě obě vřele doporučuju!“ Oksana S.

„Martinu znám mnoho let. A sedla mi lidsky. Tudíž, když začala s fen kineziologií, neváhala jsem a hned jsme začaly na mně pracovat. Martina je příjemná, zodpovědná a pečlivá.“ Renata B.